Goed nieuws voor iedereen die nog niet de mogelijkheid heeft gehad om de tentoonstelling ‘Dwars door China’, een fotografische reis van Ruben Terlou, te bekijken. Wegens succes is de tentoonstelling met drie weken verlengd.
Tentoonstelling
De tentoonstelling ´Dwars door China´ heeft vanaf eind maart veel bezoekers naar Museum Hilversum getrokken. Vanwege de grote belangstelling heeft het museum besloten om het werk van Ruben Terlou langer te tonen, namelijk tot en met 17 juni. Terlou brengt, van heel dichtbij, persoonlijke verhalen in beeld uit het China van vandaag; indrukwekkend en kwetsbaar tegelijk. Zijn kracht zit in zijn oog voor dagelijkse situaties, die ontroeren, verrassen en je een nieuwe kijk geven op een land in transitie.
Activiteiten
Museum Hilversum organiseert daarbij ook een activiteitenprogramma. Donderdagavond 24 mei gaat Ruben Terlou in gesprek met sinoloog Henk Schulte Nordholt: over de politiek in China, over China als economische grootmacht, over geloofwaardigheid maar ook over de invloed van religie en mensenrechten. Dinsdagavond 5 juni volgt een avond over de journalistieke aanpak van de tv-documentaire ‘Door het hart van China’, met als sprekers Ruben Terlou en Geert-Jan Bogaerts van de VPRO. Wie zelf een fotografische reis door China wil maken kan 8 of 9 juni in kleine groepjes aan de slag met model-, food-, macro- en highspeed fotografie. Deze workshop wordt in samenwerking met Foto Strik en Sony georganiseerd. Meer informatie staat op de website van Museum Hilversum.
Zelf op reis door China
Wil jij China met eigen ogen bekijken? Dat kan! Er zijn tal van prachtige rondreizen door China te boeken. Met andere singles of een gemengd reisgezelschap? Je kunt terecht bij: Fox Reizen – Shoestring – Kras Reizen – Sawadee Reizen.