Jawel, de lente is echt begonnen en het eerste lekkere lange weekend dat je er eventjes tussenuit kunt is met Pasen. Een dag of vier, ideaal voor een relaxte of juist actieve trip samen met singles. De 5 leukste zetten we voor je op een rij.
1. Hopen op een beetje lenteweer maar dan is dit wandelweekend een prima manier om te genieten van de natuur en het gezelschap. Je verblijft in een mooi stukje Nederland: Valkenburg.
2. Ook in Limburg een heerlijk weekend voor 40+ singles waarin je een bezoekje brengt aan een bierbrouwerij en een middag volledig kunt ontspannen in de thermen Arcen.
3. Iets verder weg, een weekendje Duitsland voor singles tussen de 25 en 40. Lekker eten, paasontbijt en prachtige dagwandelingen.
4. Meer nieuwe mensen leren kennen? Ga dan mee met het Paas Kasteelweekend! Beetje griezelen in de grotten en genieten van een Paasvuur.
5. Ben je serieus toe aan zon en kun je wat langer vrij krijgen? Ga dan een weekje naar Turkije. Cultuur, zon & een goed gezelschap. Wat wil je nog meer?
Meer reizen vind je op de agenda of bij lastminutes op Single2Travel.
Ga je liever een dagje weg, of ben je op zoek naar een leuke activiteit? Kijk dan op de boordevolle agenda van Singlessite.nl.